Žiaci a učitelia Obchodnej akadémie v Lučenci opäť na Nočnom behu

Publikované:
Aktualizované:
Obchodná akadémia sa zapojila do 3. ročníka obľúbeného Nočného behu mestom Lučenec, ktorý sa uskutočnil v piatok 22. septembra 2023 za účasti 267 športovcov.

Rekreační bežci zo Slovenska a Maďarska súťažili na 4,5 km asfaltovej trati v desiatich kategóriách. Mesto Lučenec v spolupráci s Europe Direct Lučenec sa aj týmto populárnym podujatím zapojilo do Európskeho týždňa mobility. Do tohto športového podujatia  sa zapojili žiaci a pedagógovia Obchodnej akadémie v Lučenci, ktorí opäť úspešne reprezentovali našu školu. Získali krásne 3. miesto, na ktorom sa umiestnil Adrián Višniar z III.A. 

Gratulujeme našim žiakom a pedagógom k dosiahnutým výsledkom a tešíme sa na ďalšie športové podujatia, do ktorých sa naša škola určite opäť zapojí. 

Ing. Michaela Čepko

Táto webová stránka používa súbory cookies

Cookies sú malé textové súbory ukladané webovou stránkou vo vašom počítači. Používajú sa na skvalitnenie vášho zážitku pri návšteve webovej stránky, analýzu výkonnosti stránky a na zber údajov o jej používaní. Na tento účel využívame aj nástroje a služby tretích strán. Niektoré takto získané údaje môžu byť poskytnuté partnerom v EÚ a mimo EÚ.

Kliknutím na „Povoliť všetky“ vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním cookies.
Kliknutím na “Odmietnuť všetky” odmietnete všetky cookies okrem nevyhnutných.
Kliknutím na “Spravovať nastavenia” môžete získať podrobnejšie informácie a upraviť svoje preferencie.

Nevyhnutné cookies slúžia na zabezpečenie riadneho fungovania webovej stránky. Vďaka nim je možná navigácia na stránke alebo prístup k chráneným oblastiam stránky. Nevyhnutné cookies je možné spracovávať aj bez udelenia súhlasu dotknutou osobou.

Preferenčné cookies umožňujú internetovej stránke zapamätať si informácie, ktoré určujú spôsob, akým sa webová stránka chová alebo vyzerá, ako napríklad váš preferovaný jazyk alebo región, v ktorom sa práve nachádzate.

Štatistické cookies nám pomáhajú zlepšovať našu webovú stránku vďaka údajom o tom, ako návštevníci stránku používajú, a to prostredníctvom anonymného zbierania informácií.

Marketingové cookies umožňujú analyzovať online aktivitu návštevníkov stránky. Vďaka tomu sa im pri prezeraní webu zobrazuje menej reklám. Zobrazované sú hlavne reklamy, ktoré sú pre návštevníka zaujímavé.