Ohlasovanie problémov na ceste

Službu Ohlasovanie problémov na ceste zabezpečuje Banskobystrická regionálna správa ciest a.s. (BBRSC, a.s.), ktorá zabezpečuje správu a údržbu  ciest vo vlastníctve BBSK. Prostredníctvom tejto služby máte možnosť bezplatného ohlásenia problému na ceste II. a III. triedy v rámci Banskobystrického samosprávneho kraja, napríklad výtlky, popadané skaly, konáre, uhynutá zver a podobne.

Ohlásenými problémami sa budú po prijatí zaoberať kompetentní zamestnanci BBRSC, a.s., ktorí problém posúdia a o jeho vyriešení vás budú informovať.

Kde a ako môžete ohlásiť problém na ceste

Ohlásiť problém na ceste môžete pomocou aplikácie Daj Tip, ktorú si môžete stiahnuť do vášho smartphonu pre operačný systém Android. 

Problém na ceste nám však môžete ohlásiť aj elektronicky, e-mailom na adresu: sekretariat@bbrsc.sk.

Ohláste problém na cestách elektronicky

Zabudli ste vo vašom podaní uviesť ďalšie informácie? Alebo si prajete vaše odoslané podanie stornovať? Využite možnosť poslať doplnenie či storno podania kliknutím na tento link.

Informácie o tom, ako komunikovať s Úradom BBSK elektronicky spolu so zoznamom povolených formátov príloh sú špecifikované v časti Elektronická komunikácia.

Vaše postrehy a pripomienky k pilotnému používaniu elektronických služieb nám môžete zasielať prostredníctvom kontaktného formulára.

Súvisiaca legislatíva

V tejto časti vám ponúkame prehľad právnych predpisov úzko súvisiacich s vyššie uvedenou témou. Predpisy, ktorých schvaľovanie je v kompetencii Úradu BBSK sa po kliknutí na odkaz zobrazia ako pdf. dokumenty. Pri predpisoch vydávaných z úrovne Vlády SR budete presmerovaní na právny a informačný portál Slov-Lex, ktorý spravuje Ministerstvo spravodlivosti SR.

Námestie SNP 23

974 01 Banská Bystrica

tel:048 / 4325 111

fax:048 / 4325 509

Úradné hodiny:

Po-Pia8:00 - 15:00

              

 

 

Úradná tabuľa
RSS    For information in English please call +421 940 624 563

Používate prehliadač, ktorý nie je podporovaný týmto portálom. Niektoré jeho časti nemusia fungovať plnohodnotne.

Zobraziť podporované prehliadače